نشست کارآفرینان ایرانی در رویداد سیلیکون ایران

سیلیکون ایران

سیلیکون ایران گردهمایی کارآفرینان موفق ایرانی داخل و خارج از کشور، سرمایه‌گذاران، مدیران موفق شرکت‌های نوآور و فعالان اکوسیستم کارآفرینی ایران است. در سیلیکون ایران تلاش بر آن است تا شرکت کنندگان در کنار هم از تجربه‌ها و فراز و نشیب‌های کارآفرینی، روش‌های موفقیت و مدیریت کسب و کار‌های نوپا، چالش­های حال و آینده کارآفرینی در ایران،­ تطابق تجربیات موفق جهانی با واقعیت‌های ایران و راهکارهای توسعه اقتصاد نوآورانه و فناورانه بگویند.

سیلیکون ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک فناوری پردیس و با همکاری جمعی از شرکت های بزرگ نوآور، شتابدهنده های نوآوری و استارتاپ های پیشرو، برگزار خواهد شد و علاوه بر اینکه نقطه کانونی مناسبی برای شبکه سازی میان  استعدادهای نوآور،  کارآفرینان موفق ایرانی، سرمایه گذاران، مدیران و رسانه ها خواهد بود؛ هم زمانی آن با نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری INOTEX سبب خواهد شد که زمینه معرفی بهتر اکوسیستم کارآفرینی به فعالین حوزه تکنولوژی فراهم گردد.

این رویداد در روزهای دوشنبه و سه شنبه 3 و 4 خرداد ماه 1395 و در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رویداد مراجعه فرمایید.

کیکِ خونه با بسته های پذیرای خود از شرکت کنندگان این نشست پذیرایی خواهد کرد.

 

کیکِ خونه نوشته شده توسط:

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *